novinky ze seriálu Útěk z vězení!!!!!!!!!!

2. dubna 2008 v 17:02 |  Jak to bude dál s Útěkem z vězení?
Prosákly první Novanformace o čtvrté sérii 2.4.2008 Prosákly první informace o čtvrté sériiZanedlouho poté, co bylo oficiálně potvrzeno natáčení čtvrté série Útěku z vězení, se začínají objevovat první informace o tom, co nás v dalších 22 dílech čeká.
S ohledem na fanoušky, kteří si nepřejí být dopředu informováni a těší se na překvapení, jsme následující text napsali skrytým písmem, které se vám zjeví až po stisku kláves Ctrl a A nebo výběru myší.
Zásadní a opravdu šokující informací o nové sérii je návrat doktorky Sary Tancrediové. Jak se ukáže, její useknutá hlava v krabici v třetí sérii byl podvod, který měl uprchlíky a hlavně Michaela jen zmást. Co přesně se ale stalo, se dozvíme až v průběhu série.
Děj čtvrté sezóny nebude navazovat přímo na události z konce třetí série, bude posunut o několik týdnů dopředu, a tak nebude zpočátku zcela jasné, jak se jednotlivé postavy do dané situace dostaly. V průběhu času bude pak tento chybějící čas vysvětlen záblesky z minulosti, a tak se také dozvíme, co se vlastně Saře stalo a jak se jí povedlo uniknout smrti.
Do příběhu se zapojí i zcela nová postava Molly, která má být prý pojítkem mezi Útěkem z vezení a eventuálním novým seriálem, který se bude odehrávat v ženské věznici. O takzvaném spin-offu s pracovním názvem Prison Break: Cherry Hill uvažovali tvůrci již v průběhu třetí série, vše se však odložilo kvůli stávce scénáristů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bro_nička Bro_nička | 24. srpna 2008 v 1:16 | Reagovat

tk to sem zvedava jestli bude ta 4.serie...kdyz jeste neni dotocena 3:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama