Rozhovor s Robertem Knepprem

19. dubna 2008 v 10:03

Rozhovor s Robertem Knepprem

t-bagTak co nám T-Bag ještě do konce sezóny ukáže?
Pár mých známých mi psalo a říkalo: "Co to s tebou je? Měl jsi tak skvělou a výbušnou první a druhou sezónu, co se s tebou děje?" A já jim řekl: " Čekejte, čekejte. Pořád tam je." T-Bag udělal hodně věcí v hodně epizodách, prozkoumával prostředí a myslím si, že ho brzy uvidíme poskočit do čela. Omlouvám se, nějak jsem zapomněl, co jsem chtěl říci. Dostal jsem tohle nové auto. A sžívám se s ním a do toho se snažím mluvit s vámi.
t-bagTak buďte prosím opatrný.
To by mohl být dobrý článek. Mohl byste říct, wow, zrovna jsem dělal rozhovor s Robertem Knepperem, když naboural do telefonní budky.

Opravdu bych tenhle článek nechtěl.

Ale zas byste mohl být slavný!

Tak jo, další otázka. Vyšilují lidé, když vás vidí a tak různě?
Jednou jsem čekal v hotelu v Dalasu na výtah a dveře se otevřely a tam stál ideální, blonďatý, modrooký pár - vypadalo to, že jsou z Denveru. "Rocky Mountain High" ( pozn.red.: písnička ) by při tom mohla hrát. Jak se otevřely dveře, otočila se k němu a pošeptala mu něco do ucha, potom mě uviděla a doslova chtěla začít křičet. Potom se okamžitě začala červenat, protože si uvědomila, že jsem herec a ne ta postava ze seriálu. Je to opravdu skvělý pocit - že na lidi tak silně zapůsobíte. Přinejmenším něco cítí. Jen nemám rád, když můj kluk krvácí a někdo přijde a řekne: "Nevadilo by vám, kdybych si vás vyfotila?"

To se doopravdy stalo?
Jo to se doopravdy stalo. Tady v Dallasu. Byli jsme u bazénu a on uklouzl a spadl přímo na obličej. Ta paní ke mně zrovna přišla a já mohl říct: "Jdi do ..... !" Koukni na mého syna," ale byl jsem mírnej. Měl jsem spíš starost o svého syna, než se zabývat nějakou ženskou. Tak jsem řekl: "Dejte mi chvilku." Když jste herec a jdete od filmu k filmu, začnete přemýšlet, že někdy prostě nastane velká pauza a už možná nebudete hvězda, ale pak se dostanu k místu, kde už se nebudu muset tolik namáhat. A tohle všechno se mi stalo - ne ve 20ti, ale ve 40ti a je to jako - "Sakra chlape, to je tak skvělý." Takže se nebudu otáčet k té paní a nebudu ji posílat někam, zatímco můj kluk bude krvácet.

Není to někdy zvláštní - hrát totálního psychopata a potom přijít domů a být milovaný otec?
Dobře, tak vám řeknu, jak to je, když přijedu domů. Dostaneš se domů a hned: "Tati, pojď si hrát." Můj kluk je skvělý, úplně mi dobíjí energii. Je to nejdůležitější v mém životě. Vyžívám se v té vášni, v té lásce, ve formě hraní té nejpitomější role. Já vím, zní to divně, ale poznáte to. Až budete mít děti, vaše práce bude lepší. Potom se na ni úplně soustředíte. Opravdu se začnete cítit tak, že byste pro ochranu své rodiny udělal cokoliv. Dokonce i někoho zabil.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]--><!--[endif]-->
Kdy bude dostatečně starý, aby se mohlo koukat na seriál?
Nevím, ve 35ti? Ne, možná ve 12. Jsem si jistý, že už v 10ti uvidí horší věci než v seriálu. Pak se na něco koukne a řekne: "Ale prosím tě, táta hrál rasistického pedofila. Tohle nic není."

Stávka scénáristů přerušila seriál v půlce sezóny. Co vy na to?

Upřímně, když stávka začala, myslel jsem si: "Díky Bohu," chtěl jsem chvilku přestávku. Ale T-Bag je takový lehkomyslný, je to taková komplexní postava a právě jeho lehkomyslnost mi teď trochu chybí. Myslím si, že i moje žena mě má radši, když pracuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama