Wentworth Miller a gay ? Pravda vyšla na jevo !!!!

24. dubna 2008 v 16:13 |  Wentworth Miller
Autor: Canal+

Luke MacFarlane: JSEM GAY

20.04.08
Přítel Wentwortha Millera ze seriálu Útěk z vězení potvrdil, co všichni dávno věděli. Jsem gay, prohlásil tento týden pro kanadský tisk. Wentworthe, snad v tom kámoše nenecháš !?
Luke MacFarlane (28) kterého proslavil film Kinsey a seriály Tam někde nebo Bratři a sestry, vyšel s pravdou ven. Tento týden, 15. dubna 2008, zveřejnil svoji orientaci v kanadském deníku Globe & Mail, pro který uvedl: "Nevím co se teď stane s mým profesionálním životem, zdá se mi ale fér říct, že jsem gay. Není to nic nového pro mě, moji rodinu ani pro moje nejbližší přátele a teď to víte i vy. Poslední tři roky slyším kolem sebe křik, abych šel s pravdou ven. Nebojím se nijak reakcí veřejnosti nebo kolegů, protože moje orientace je moje přirozenost a jsem na ni pyšný".
Luke, který pochází z kanadského Ontaria a vystudoval herectví v New Yorku, momentálně žije v Los Angeles. V divadlech na Off-Broadwayi účinkoval ve kvalitních inscenacích jako například Romeo a Julie nebo Richard III. a v roce 2004 vytvořil hlavní roli v americké premiéře hry Where Do We Live, oceněnou Gay a lesbickou aliancí.
Coming out Luka MacFarlane přišel v pravou chvíli. V seriálu Bratři a sestry totiž hraje gaye, který touží po registrovaném partnerství a role byla často spojována s jeho osobním životem. "Není to jen příběh zamilovaných gayů, jde o touhu běžných lidí, kteří se chtějí vzít", vysvětlil v kanadském tisku.
O orientaci Luka se spekulovalo mnohokrát. Naposledy loni v srpnu, kdy ho na Floridě nachytali paparazzi, jak randí s hvězdou seriálu Útěk z vězení, krasavcem Wentworthem Millerem. Oba vztah popřeli, společný život ale nevyvrátili. Luke před Wentworthem žil s jiným seriálovým hercem, T.R.Knightem, který se ke gay orientaci přihlásil v říjnu 2006.
Média se teď sázejí, kdy s pravdou ven konečně vyjde i charismatický Wentworth Miller. Dočkáme se, Wenty ?
Wentworth a Luke na Floridě, srpen 2007
Wentworth a Luke na Floridě, srpen 2007 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | 16. prosince 2010 v 18:49 | Reagovat

Pane bože???To že je vyfotili jak spolu sedí v autě musí nutně znamenat ,že i Wentworth je gay???Ne že by to měnilo nějak můj postoj k němu ,ale prostě dokud neuvidím v nějakém videu že řekne I´m gay tak tomu nebudu věřit!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama