Wentworth Miller rozhovor

3. dubna 2008 v 16:17

Rozhovor s Wentworthem

---- --- Fakt krásný rozhovor :)))
Jaké znaky má třetí sezóna?
Stejné jako obvykle, riskujeme svoje životy, Michael je za mřížemi a musí zachránit svoje blízké. Jsme zpátky u originálního Prison Breaku, který fanoušci tak očekávali. Tohle jsou naše nejlepší epizody - Paranoia, Klaustrofobie, Nebezpečí, prostě jako v první sérií. Akorát je to všechno desetkrát větší!

V jakém vězení by jste měl menší šanci na přežití?
V SONA! Fox River v Chicago to je něco jako když jedete do lázní na dovolenou.V SONA je to tak, že divoká zvířata jsou nechána na pospas ve svých vlastních celách, bez ředitele a zákonů. Každá sekunda je boj o přežití.
Jen ta myšlenka, že zas půjdu za mříže mě deprimovala, protože natáčení první série ve skutečném vězení bylo vážně psychologicky náročné. Ale jak už to bylo u prvních dvou sériích. Jít po 3.sérii zas za mříže, to už by bylo trochu moc.
Jak se cítíte bez vašeho famózního tetování?
Nechybí mi 4 hodiny v maskérně! Nejtěžší část bylo nosit triko s dlouhým rukávem v takovým horku. Ale celý ten nápad s tetováním se mi líbí. Pro Michaela to nebylo špatné rozhodnutí. Změnil se z nevinného mladšího bratra na vinného muže na útěku.

Někteří fanoušci si stěžují na násilí ve třetí řadě.
Ano,je to krvavější než ostatní série a mám z toho smíšené pocity. Ale je to proto, že k těm postavám, co zemřely, jsme už měli určitý vztah.
O svém životě se zmiňujete velmi málo. Co říkáte na zvěsti, které o vás kolují?
Ignoruji je. Zajímám se jen o fanoušky seriálu a mojí práci. Je to lidské chtít vědět víc o celebritách, ale mě jde jen o práci. Nevšímám si fotografů a zůstávám klidným,když na mě čeká před barákem limuzína.
Byl jste vybrán magazínem People jako jeden z nejvíce sexy mužů na světě. Dělají si z vás lidi na place srandu?
Pořád! Ale na place jsou samý chlapy,je to jako v seriálu. Není tu žádné místo pro primadony! Mezi kaskadéry, extrémním podmínkách, stovky lidí ze štábu a točení půlky filmu v 8 dnech si potřebujeme všichni odpočinout.
Sára Tancredi tragicky zmizela : objeví Michael novou lásku?
Doufám, že ne. Bylo by to neuctivý pro obě postavy. Podle mě je nejlepší, když je v seriálu jen jeden hlavní milostný vztah. Dejte Michaelovi dostatek času na vzpamatování z takové ztráty. Sářina smrt ho poslala na temnou stranu síly a má to samozřejmě negativní vliv na jeho vztah s Lincolnem. Náš vztah (Sára a já ) mi vážně chybí, stejně jako pracování s SWC(Sarah Wayne Callies). Ale to je život.
A po Prison Breaku?
Všechno bude v pohodě ! Dveře do světa filmu mám otevřené. Ale dostávám nabídky jen na akční filmy nebo horory, každopádně sním o roli s Meryl Streep. Ve hraní jsem pořád zelenáč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama