TOHLE MILUJE WENT MILLER

23. června 2008 v 17:46 |  Wentworth Miller
Tenhle sladký kluk s oukouzlujícíma modrýma očima přiláká každý týden k televizní obrazovce po celém světě přes 40 milionů diváku! Milujeme ho! Co miluje on?
HERECTVÍ: Wentworth hrál v televizních seriálech Dinotopia,Buffy- přemožitelka upírů, Popular a ER. Nedáno se objevil také v upírském fantas hororu Underworld.
PŘEZDÍVKY: Rád dává lidem nejrůznější přezdívky, stejně jako Sawyer ze Ztracených :-) A jaké jsou ty jeho? Stinky, Went nebo jednoduše.... Miller
SIMPSONOVI: ,,Když to na mě přijde, dokážu se celý týden jen tak válet v posteli, lenošit a koukat na Simpsonovi!"
TOLERANCE: ,,Můj táta je černoch a mamka běloška. Nejen proto nesnáším rasismus!"
HRA SCRABBLE: ,,Jsem takovej hodnej ˇnouma (pozn. Z toho jsem chytla výtlem) Nevyžívám se ve vymetání barů nebo klubů. Radši si doma zahraju Scrabble, dám si večeři s kamarády nebo si zajdu na něco podívat do kina.
RODIČE: Jeho maminka Roxann je učitelk, tatínek Wentowrth E. Miller II. je známý právník.
ÚTĚK Z VĚZENÍ: ,,Je to super seriál! Nechybí tam akce, dobrodužství ani romantika"
ZVÍŘATA: Má rád zvířata, ale na kočky a psy jebohužel alergický.
NEW YORK: Narodil se sice v Anglii, ale byl vychován v newyorském Brooklynu v USA.
SUPERMAN: Podle speciálních bonusů na Prison Break DVD si jednou nanečisto vyzkoušeli i roli Supermana (Clarka Kenta). ,,Miluju hrdiny!", směje se.
ZPĚV: I když bys to do něj asi neřekla,chodil několik let s velkým nadšením zpívat do školního sboru! No vida, až pověsí herectví na hřebík třeba ještě rozjede kariéru úspěšného rappera :-)
PŘÁTELÉ: ,,Na vysoké škole jsem našel hluboká a trvalá přátelství. Nikde jinde nestrávíte tolik času s tak super lidmi. Tihle lidé jsou mymi kamarády dodnes a doufám, že navždycky!
ANGLIE: Tuhle zemi á rád už proto, že se tam narodil! Stalo se to 2. června 1972 - toho dne dostal i své jméno Wentworth Earl Miller III.
VŮNĚ: ,,Kdysi jsem sbíral talířea seškrabával z nich fazole. Naučilo mě to pokoře a lásce k příjemným vůním a deodorantu:-)"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama