Únor 2009

Muzikál ze střední 2 celý film online

28. února 2009 v 20:11 HSM - ONLINE
2. část

3. část

4.část

5. část

6. část

7. část

8.část

10.část


INFORMACE O 17. DÍL COMEBACK - JMENUJE SE DAGMAR

26. února 2009 v 11:27
INFO O 17. DÍL COMEBACK - JMENUJE SE DAGMAR
Už jen týden! První série oblíbeného sitcom bude od středy 4. března pokračovat 17. dílem nazvaným Jmenuje se Dagmar! O čem bude? Napovíme.
Internetové bankovnictví Tomáše nadchne. Konečně nebude muset chodit do banky, kde se mu úřednice potají pošklebují. Při kontrole účtu v počítači ale zažije šok - každý měsíc mu z něj odcházejí peníze do Indie!
Iva se přizná, že jde o příspěvek na chudou indickou holčičku, kterou potají adoptovala. Tomáš je zpočátku nedůvěřivý, ale když vidí fotografie roztomilé dívky a dozvídá se o jejích úspěších ve škole, postupně se s ní smíří. Jenom to její jméno... Raději jí bude říkat Dagmar.
Comeback je nejvíc... je nejdál... je zpět! Podívejte se na přiložené video.
Co dalšího vás na jaře u Pacovských čeká, to prozradí malá upoutávka!

COMEBACK ZAČÍNÁ UŽ 4. BŘEZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAJÍMAVÁ VIDEA Z COMEBACKU (KRÁTKÁ VIDEA)

26. února 2009 v 11:27 comeback online

RODIČOVSKÁ NOČNÍ MŮRA

POKLADNÍ MĚSÍCE

OZZÁK NEMLUVÍ (CEDULKY)COmeback 1-16. díl online

26. února 2009 v 11:19 comeback online
1. DÍL - KŘESLO

2.DÍL - GOTT EX MACHINA

3. DÍL - SOUBOJ TITÁNŮ

4. DÍL - POMÁHAT A CHRÁNIT

5. DÍL - PRAVIDLA RODINNÉHO PROVOZZU

6. DÍL - JE JARO...

7. DÍL - LUPIČI

8.DÍL - ZDRAVÝ A NEMOCNÝ

9. DÍL - MODELKA

10. DÍL - LEXA A PORNO

11. DÍL - GIGANTI

12. DÍL - ZLATÁ RYBKA

13. DÍL - SLIBY CHYBY


14. DÍL - SIMONINA VOLBA

15. DÍL - TANEČNÍ

16. DÍL - HEAVY CHRISTMAS


ČASEM PŘIBYDOU I NOVÉ DÍLY


Dabing High Scool musical 1,2,3

26. února 2009 v 9:02 HSM 3


jsou tam informace jak se to dabuje a názory lidí, které ho dabují

4x03 EN + titulky

26. února 2009 v 8:19


43. díl

25. února 2009 v 12:03 Ošklivka Katka - ONLINE


4x02 EN + titulky (megavideo)

25. února 2009 v 8:09 PRISON BREAK 4. SÉRIE


42.díl

24. února 2009 v 15:12 Ošklivka Katka - ONLINE


25. díl vcelku

24. února 2009 v 14:58 Ošklivka Katka - ONLINE


4x01 EN + titulky

24. února 2009 v 14:55 PRISON BREAK 4. SÉRIE


19. díl

24. února 2009 v 10:32 Ošklivka Katka - ONLINE


hsm 3 cz zvuk

24. února 2009 v 8:28 HSM 3
je to sice jen 50 minut z kina ale lepsi nez nic ne


15. díl

24. února 2009 v 7:55


14. díl

24. února 2009 v 7:54 Ošklivka Katka - ONLINE


4 a5 . díl vcelku

23. února 2009 v 8:47 Ošklivka Katka - ONLINE
4. díl

5. díl


2. díl vcelku

23. února 2009 v 8:44 Ošklivka Katka - ONLINE


Ošklivka katka 1.díl vcelku

23. února 2009 v 8:43 Ošklivka Katka - ONLINE


nový rozhovor s Wentwortem millerem

13. února 2009 v 17:01 Wentworth Miller

wmOtázka : V Americe už bylo oznámeno, že tato série bude sérií poslední, jak by jsi jí chtěl dokončit?
Wentworth Miller : Přeju si šťastný konec, ale nejsem si jistý, jaké postavy se ho dočkají. V Michaelovo případě, jsou jeho ruce docela špinavé a myslím, že potřeba definitivního obětování pro jeho život je v pořádku. Obecně si myslím, že nejlepší věc pro fanoušky je překvapivý konec.
Otázka : Na jakou nejlepší zkušenost si vzpomeneš za ty roky?
WM : Jedním z nejvyzývavějších aspektů filmování tohoto seriálu byla psychologická příprava pro tak dlouhý život v kůži mé postavy. Občas se ptám na otázky ohledně své práce, ale na druhou stranu jsem příjemně překvapený výsledkem. Tenhle seriál mě naučil být dobrým vůdcem a také to, jak udělat dobrou kariéru. Nemám totiž nikoho známého, který by byl populární na celém světě. A přestože to všechno nebylo jednoduché, mám nezapomenutelný pocit, že jsem to všechno zvládl.
Otázka : Můžeš nám vysvětlit co se stane s Michaelem v dalším díle?
WM : Vím, že třetí série seriálu byla pro některé diváky zklamáním, protože si mysleli, že se ze seriálu stane opravdu temný seriál. Čtvrtá série prozkoumává vztah Michaela a Sáry, ale to je konec jedné hry, je totiž čas na dokončení celého dobrodružství nebo na proces, který všechno zničí.
Otázka : A co můžeme říct o nemoci, která ovlivnila jeho postavu v průběhu čtvrté sezóny?
WM : Zjistil jsem, že má Michael problém, který ho děsí už od mladistvých let a může mu překážet v plnění jeho plánu a zmařit tak jeho úsilí. Ve skutečnosti to je to, co pohání jeho život.
wentOtázka : Po čtyř letech filmování, vnímáš víc nespravedlnost, která se děje proti určitým lidem?
WM : Samozřejmě. Před pár týdny jsem šel do obchodního domu a ptal jsem jednoho pomocníka, který mě poznal. Řekl mi, že ho hodně baví Prison Break, protože ho vždycky sledoval během doby, kdy byl ve vězení. Nemůžu říct, že se s ním ztotožňuju a že vím jaké to je být ve vězení, protože to jen hraju, ale cítil jsem se k němu blíže díky mé roli v seriálu.
Otázka : Myslíš si, že seriál reprezentuje svět ve skutečném vězení?
WM : Četl jsem některé dopisy od vězňů, kteří se pokusili udělat některé triky, které se objevily v seriálu. Ve skutečnosti je seriál v některých Amerických vězeních zakázán, aby jim nedával návod jak se pokusit utéct. Když to ale srovnáme s realitou, je náš seriál jako komiks, protože máme hodně svobody a času. Nikdo nemůže brát seriál jako dokument o útěku z vězení.
Otázka : Řekl jsi, že by si chtěl příště udělat z Michaela kladnější postavu.
WM : Je sranda, že jsem to řekl, protože vezmu Michaela na ještě temnější místo v jeho životě. Ačkoliv musím vytvářet mojí postavu jako obraz muže, který vede televizní seriál a je to prostě prototyp hrdiny. Jsem si jistý, že kdyby to byl film, tak by režisér zařídil, aby Michael přešel na temnou stranu a určitě by to skončilo nějakou vraždou. Ale v seriálu to tak udělat nemůžeme, protože jsme už vytvořili Michaelovo charakter. Přišlo mi hodně dopisů od dětí, kteří jsou fanoušci seriálu a uvědomil jsem si, že vidí Michaela Scofielda jako takového skauta, který je vždycky připraven, a nezáleží na situaci nebo na místě. Kvůli tomuhle nemůžeme z Michaela udělat záporáka, protože bychom zradili naše fanoušky. Když nad tím tak přemýšlím, nerozumím tomu, že děti sledují tenhle seriál.
Otázka : Je pravda, že nemůžeš jít v Evropě jen tak po ulici, protože je tu seriál víc populární než v Americe?
WM : Pravda, seriál je nejvíc populární v zemích jako je Německo, Francie, Španělsko. Ve Francii a Číně jsem viděl opravdu absurdní situace, jako kdybych byl nějaká rocková hvězda. Ale všechno tohle je nesmírně pozitivní, protože úspěch seriálu v ostatních zemích způsobil pokračování seriálu až do čtvrté série. Poprvé v této době, začali brát hollywodská studia v potaz úspěch seriálu v ostatních zemích. Hlavním podíl na seriálu už dlouho nemá jen Americký trh, ale také mezinárodní.
Otázka : Co tě drží při zemi?
WM : Hollywoodští herci jsou velmi rozmazlení, to je pravda. Ale v tomto seriálu nám bylo požehnáno skvělých lidí a nikdo se nechoval jak debil. Nikdo se nezachoval jako neprofesionál a přátelství jen tak nehrál, jako je obvyklé ve filmovém průmyslu. Věřím, že udržování normálního přístupu k práci, ne k seriálu, je to, co je od nás požadováno. Je pravda, že je seriál velmi úspěšný, herci dostávají velké pozornosti a jsou rozpoznáváni, ale nikdo z party okolo seriálu Prison Break se za ty 4 roky nezměnil. Všichni máme hlavu na správném místě a nikoho z nás nesvede z cesty sláva.
Otázka : Změnil se tvůj život, od té doby co jsi se stal celebritou?
WM : Prison Break krade můj čas a mojí energii. Ani jedno nezmíní při podepisování smlouvy k seriálu jako je tenhle. Pracuji 5 dní v týdnu, obvykle 14 až 17 hodin denně a jediné věci, které dělám o víkendu jsou dobíjení baterií, spání a jezení jídla.
Otázka : Když nemáš rád slávu a nebo tuhle hru, proč jsi se rozhodl stát hercem?
WM : Myslím, že to nemá nic společného s rozhodnutím stát se hercem. Během této doby jsem se naučil, mnoho způsobů jak se vypořádat s úspěchem. Když jsem poprvé přijel do Hollywoodu, myslel jsem že úspěch znamená stát se celebritou jako je Julia Roberts nebo Brad Pitt, ale jsou různé úrovně slávy. Jsem šťastný z mojí práce. Ale být známý ve filmovém průmyslu není pro mě zas tak důležité. Všechna pozornost a rozpoznávání mi pomáhá, ale je nemožné být jen herec, musíš být i diplomat, politik atd...
wentikOtázka : Ale není pochyb o tom, že se život po úspěchu trochu změní?
WM : Musíš kráčet velmi opatrně, protože čím víc tě diváci znají jako osobu, tím víc pak věří postavě, kterou hraješ. Ale osobně si myslím, že žijeme v době, kdy herci prodávají své jméno skrz obraz svého osobního života než díky své filmové práci. Pro mě je velmi důležité zachovat si nějaké tajemství.
Otázka : Zdá se, že máš neuvěřitelný vliv na ženy, jaký je tvoje tajemství?
WM : Moje naivita. Nikdy jsem si nemyslel, že Michael Scofield bude sex symbol. Během první série seriálu jsem tím byl opravdu překvapen.

7 řada online (7x15 - 7x22)

11. února 2009 v 9:15 gylmorova děvčata 7. řada
7x15

7x16

7x17


7x18

7x19

7x20


7x21


7x22!!! PŘEJI PŘÍJEMNOU PODÍVANOU !!!!!